Blog

Zade Aromalı Natürel Sızma Zeytinyağı Ürünlerimizi Denediniz mi?

29 Kasım 2021
Zade Aromalı Natürel Sızma Zeytinyağı Ürünlerimizi Denediniz mi?

Natürel Sızma Zeytinyağı mucizenin ta kendisi. Aromatik lezzetini ve kokusunu doğadaki çiçeklerden, bitkilerden, rüzgardan, topraktan, yağmurdan ve en önemlisi de yaşam kaynağı güneşten alır, «doğanın natürel» halini herhangi bir işlem yapmadan sizlere sunuyoruz.

Zade Natürel Sızma Zeytinyağı’nın has aromasını mutfak kullanım alanlarına uygun farklı aromalar ile zenginleştirdiğimiz Zade Aromalı Yağlar Serisi her biri birbirinden farklı lezzetlere olanak sağlıyor.

Doğadan Gelen Mucize: Zeytinyağı

16 Kasım 2021
Doğadan Gelen Mucize: Zeytinyağı

Zeytinyağı’nın yolculuğu zeytin ağacı ile başlar. Ortalama ömrü 300-400 yıldır ancak 1000 yıllık ağaçlar da mevcuttur. 7-8 yaşlarında meyvesini vermeye başlar. Bereketini toprak, güneş, hava ve sudan alan zeytin ağacı oldukça bereketlidir.

Meyvesi, yaprakları, ağacın kendisi de kullanılır. Zeytin yaprağı doğal antibiyotik ve antioksidan özellikler taşımaktadır. Vücudun bağışıklık sisteminde sarımsak ve soğan ile benzer etki gösterir.

Hindistan Cevizinin Sihirli Dokunuşunu Keşfet!

02 Aralık 2021
Hindistan Cevizinin Sihirli Dokunuşunu Keşfet!

Hindistan Cevizi Akdeniz iklimine özgü bir ürün değildir! Tropikal iklim ülkelerinde yetişir. Tayland, Fildişi, Sri Lanka ve Malezya başı çeken ülkelerdir. İçeriğindeki faydaların sayesinde geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Suyu, Sütü, zarları, kabuğu, yağı bir çok alanda kullanılan bereketli bir üründür. 

Her üründe olduğu gibi bu üründe de ürünün doğasına uygun fayda ve aromalarını koruyacak şekilde üretiminin yapılması önemlidir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.