Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
   Yağsepetim.com'da Yeni Üretilmiş Ürünler Üreticiden Evinize Gelir !
   Farklı Tatlar, Keyifli Mutfaklar Yemeklerin tadını zenginleştirmek, kendiniz ve ailenizin sağlığı adına doğru tercihler yapabilmek için her mutfakta bulunması gereken çeşitli bitki türlerinden farklı yağları denemelisiniz. Yüksek Kalite 18 farklı kalite belgesine sahip üretim tesislerimizde, tüm bitkisel yağların üretiminde en güncel insansız teknolojiler ve en doğru ekipmanlar kullanılmaktadır. Yardım ve Destek! Alışverişiniz sırasında yardımınıza koşmaya hazır ekibimiz sayesinde sorunsuz bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
   Kolay ve Hızlı Bitkisel yağlardaki çeşitlilik ve lezzeti tadacağınız benzersiz ürünlerimizi birkaç tıkla, kolayca sipariş edebilirsiniz. Güvenli Kargo Ürünlerinizi; yüksek kalite standartlarında üretim yapan tesislerimizdeki özel kargo birimimizde, Covid 19 güvenlik önlemleri doğrultusunda, her hangi bir ambalaj ve ürün deformasyonuna karşı bütün önlemleri alarak paketlemekteyiz. Müşteri Memnuniyeti Siparişlerinizi kolaylıkla oluşturmanızı sağlayan sitemizin kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, bu siparişin en kısa sürede evinize ulaştırılmasına kadar, her adımda yanınızda oluyoruz.
   Zade Blog Yağın kalbinden gelen mutlu tarifler ve bilgilendirici içerikler !
   Hindistan Cevizinin Sihirli Dokunuşunu Keşfet! Hindistan Cevizinin Sihirli Dokunuşunu Keşfet!

   Hindistan Cevizi Akdeniz iklimine özgü bir ürün değildir! Tropikal iklim ülkelerinde yetişir. Tayland, Fildişi, Sri Lanka ve Malezya başı çeken ülkelerdir. İçeriğindeki faydaların sayesinde geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Suyu, Sütü, zarları, kabuğu, yağı bir çok alanda kullanılan bereketli bir üründür. 

   Her üründe olduğu gibi bu üründe de ürünün doğasına uygun fayda ve aromalarını koruyacak şekilde üretiminin yapılması önemlidir!

   Zade Aromalı Natürel Sızma Zeytinyağı Ürünlerimizi Denediniz mi? Zade Aromalı Natürel Sızma Zeytinyağı Ürünlerimizi Denediniz mi?

   Natürel Sızma Zeytinyağı mucizenin ta kendisi. Aromatik lezzetini ve kokusunu doğadaki çiçeklerden, bitkilerden, rüzgardan, topraktan, yağmurdan ve en önemlisi de yaşam kaynağı güneşten alır, «doğanın natürel» halini herhangi bir işlem yapmadan sizlere sunuyoruz.

   Zade Natürel Sızma Zeytinyağı’nın has aromasını mutfak kullanım alanlarına uygun farklı aromalar ile zenginleştirdiğimiz Zade Aromalı Yağlar Serisi her biri birbirinden farklı lezzetlere olanak sağlıyor.

   Doğadan Gelen Mucize: Zeytinyağı Doğadan Gelen Mucize: Zeytinyağı

   Zeytinyağı’nın yolculuğu zeytin ağacı ile başlar. Ortalama ömrü 300-400 yıldır ancak 1000 yıllık ağaçlar da mevcuttur. 7-8 yaşlarında meyvesini vermeye başlar. Bereketini toprak, güneş, hava ve sudan alan zeytin ağacı oldukça bereketlidir.

   Meyvesi, yaprakları, ağacın kendisi de kullanılır. Zeytin yaprağı doğal antibiyotik ve antioksidan özellikler taşımaktadır. Vücudun bağışıklık sisteminde sarımsak ve soğan ile benzer etki gösterir.

   Instagram'da Bizi Takip Edin !
   En Güncel İçerikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak için Bizi Takip Edin!
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.